Меню

Варто брати онлайн позику чи ні: зважуємо всі переваги та недоліки

Швидкість життя зростає з кожним роком. Нам не вистачає часу навіть на важливі справи. Це стосується і кредитів, оформлення яких раніше було настільки важливою справою, що доводилось відпрошуватися з роботи. Тепер процес зведений до мінімуму: можна подавати заявку в Інтернеті. Однак процес оформлення і отримання викликає питання. Як оформити онлайн кредити? Як отримати гроші? Чи варто довіряти МФО? Постараємося розібратися.

 

Як оформити онлайн-кредит?

Насправді онлайн-кредит в абсолютній більшості випадків обертається простою онлайн-заявкою. Оформити її можна двома способами:

  • на сайті конкретної фінансової установи;
  • на спеціалізованому порталі онлайн-кредитів. 

У першому випадку все зрозуміло. Ви уявляєте, де хочете взяти кредити онлайн без відсотків, заходите на сайт, знаходите онлайн-заявку і заповнюєте її. Вказати доведеться ПІБ, місто проживання, суму, термін, щомісячний дохід. На завершення МФО запропонує вказати зручний спосіб зв’язку. 

Вказувати точні дані немає сенсу: ваша заявка – «візитка», що дає фахівцю зрозуміти, хто ви і скільки грошей хочете. 

Заявка на спеціалізованих порталах набагато цікавіша. Вона зручна тим, що клієнтові не треба вивчати купу сайтів і шукати відповідні умови. Зручніше зайти на ресурс, ввести параметри і отримати список МФО, що готові надати безвідсотковий кредит онлайн на цих умовах. 

 

Як отримати онлайн-кредит?

Крок зроблено: ви вибрали МФО, заявка на отримання коштів оформлена. Вигода, перш за все, вигода в економії часу. Заповнивши заявку, ви вже будете знати приблизні вимоги банку, а кредитний фахівець – ваші основні параметри.

Вам подзвонив співробітник МФО і задав декілька питань. До них варто підготуватися заздалегідь: взяти паспорт, другий документ, що підтверджує особу (наприклад, права). Ваша заявка буде оформлена і відправлена ​​для винесення рішення про кредит. Якщо рішення буде позитивним, МФО перерахує вам гроші на карту.

Ще є більш простий спосіб. Якщо ви є клієнтом МФО і користуєтеся онлайн-додатком, то заявку на позику можна оформити в особистому кабінеті в декілька кліків. Переваги цього способу в тому, що ви вже пройшли перевірку особистості. Отже, ваша заявка буде офіційною та остаточною.

 

Чи варто довіряти швидким кредитам онлайн на карту?

Безумовно, отримати кредит через інтернет – чудовий спосіб заощадити час. Проте не варто забувати, що кредити онлайн без відсотків може приховувати небезпеку. Пов’язана вона з передачею персональних даних. Крім офіційних сайтів МФО є сайти-пастки, які копіюють офіційні сторінки кредиторів. 

Отримавши копію або скрін паспорта, шахраї зникають, а через деякий час ви дізнаєтеся, що на вас оформлена позика в мікрофінансовій організації (найчастіше), або в банку. Довести свою непричетність можна, але це все одно складніше ніж просто уважно перевірити сайт, на якому ви залишаєте заявку.

 

Поради щодо вибору сайту для заявки на онлайн-кредит

  • Віддавайте перевагу перевіреним сайтам з великою відвідуваністю і позитивними відгуками.
  • Перевірте сайт, на якому заповнюєте заявку.

Якщо ви заповнюєте заявку в особистому кабінеті на сайті МФО, переконайтеся, що використовується безпечне з’єднання (значок «замочок» в адресному рядку).

Позначки:, ,

2 коментарі до “Варто брати онлайн позику чи ні: зважуємо всі переваги та недоліки”

  1. HydraPumP сказав:

    Я вважаю це того варте

  2. SnauZ сказав:

    Згоден,корситуюсь все не перший раз,рекомендую!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =